Witaj w bazie firm Opole Lubelskie

  • photo
  • photo
  • photo
Stop the animation

Opole Lubelskie - Owocne inwestycje

Портал
для предпринимателей

Kаталог

Выберите филиал из списка ниже, чтобы искать информацию вы и предпринимателей.
Hide sectors

Инвестиционные предложения

Вы ищете партнера для работы? Может быть, ваша компания ищет возможности для инвестиций? Просмотр работу.

Pieniądze na własny biznes w 2018 r.

Publikacja:

abartminska
22 January 2018

Kolejny rok niesie ze sobą kolejne szanse na dotacje unijne ale nie tylko. O dofinansowanie ubiegać się można m.in. w ramach Regionalnego Programu Operacjnego Województwa Lubelskiego, od Urzędów Pracy, jak i dzięki drugiej edycji Platform Startowych. Tak szeroki wachlarz świadczeń sprawia, że skorzystać zeń mogą nie tylko osoby posiadające własny biznes, ale i bezrobotni, czy młodzi startupowcy.
 Konkursy RPO WL na 2018 rok
Dotacje dedykowane są m.in. dla projektów wcielających w życie wyniki badań naukowych, co ma umożliwić firmom stworzenie nowych produktów lub usług (Działanie 1.2 Badania celowe). Oprócz tego na przedsiębiorców czeka pula 55 mln zł - środki przeznaczone na udoskonalanie lub stworzenie zaplecza badawczo-rozwojowego (Działanie 1.3 Infrastruktura badawczo-rozwojowa w przedsiębiorstwach). Wśród konkursów ogłaszanych przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie znajdzie się również ponad 112 mln zł na termomodernizację hal produkcyjnych i siedzib firm, wymianę ogrzewania oraz zakup nowoczesnych i ekologicznych linii technologicznych.
Szczegółowe informacje dotyczące ww. i pozostałych konkursów znaleźć można tutaj: https://rpo.lubelskie.pl/dokument-81-harmonogram_naboru_wnioskow.html

Więcej informacji na stronie: http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/pieniadze-na-firme-w-2018-r-gdzie-szukac

Other news