Witaj w bazie firm Opole Lubelskie

  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
Zatrzymaj animację

Opole Lubelskie - Owocne inwestycje

Portal
dla przedsiębiorców

Projekt Stowarzyszenia Owocne Inwestycje "Budowa i promocja marki produktu lokalnego obszaru LGD"

Publikacja:

abartminska
07 Listopada 2018
W ramach projektu „Budowa i promocja marki produktu lokalnego obszaru LGD” realizowanego przez Stowarzyszenie Owocne Inwestycje na terenie Opola Lubelskiego wyłonione zostały 4 punkty sprzedaży produktów lokalnych, na terenie których zostały umiejscowione półki promocyjne wraz z szyldami. Ekspozycja stanowi promocję lokalnych przedsiębiorców a wraz z nimi lokalnych produktów. Obecnie wyłonione zostały produkty, które są najbardziej rozpoznawalnymi na naszym terenie, w tym m.in. Krówki opolskie, masy krówkowe firmy GEOMAX, pstrąg marynowany z hodowli PSTRĄG Pustelnia, wino z winnicy Solaris, owoce oraz soki z Fruvitaland,  soki bio oraz lecznicze napoje firmy Biogrim, pieczywo, przetwory z Sadyby Rozalin. W przyszłości do współpracy zaproszeni zostaną pozostali przedsiębiorcy z terenów  Opola Lubelskiego. Jednocześnie na półkach znajdują się foldery lokalnych przedsiębiorców, których produkty nie mogą zostać wyeksponowane ze względu na wymagający sposób przechowywania lub ze względu na wielkość produktu.
Promocja lokalnych wyrobów ma zachęcić do ich zakupu nie tylko mieszkańców Opola Lubelskiego, ale całej Gminy, jak również Powiatu. Jednocześnie ma być to zaproszenie do zakupów turystów i gości spoza naszych terenów. Promowanie naszej regionalności ma przyczynić się do rozpoznawalności marki Owocne Inwestycje oraz nowego logotypu: „Produkt lokalny – Gmina Opole Lubelskie”.
Obecnie półki i szyldy promocyjne można zobaczyć, a niektóre produkty kupić w czterech miejscach terenu Opola lubelskiego, są to: Zajazd Pustelnia, Sklep firmowy GEOMAX przy ul. Nowy Rynek, Dom towarowy przy ul. Nowy Rynek oraz Sklep Delikatesy Premium przy ul. Długiej w Opolu Lubelskim.
Projekt: „Budowa i promocja marki produktu lokalnego obszaru LGD”: Operacja dofinansowana w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z  wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 
Pozostałe aktualności