Witaj w bazie firm Opole Lubelskie

  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
Zatrzymaj animację

Opole Lubelskie - Owocne inwestycje

Portal
dla przedsiębiorców

Konferencja "Przepisy i regulacje prawne w handlu polsko-chińskim"

Publikacja:

abartminska
01 Września 2017

JINGSH POLAND serdecznie zaprasza na dwudniową konferencję nt. „Przepisy i regulacje prawne w handlu polsko-chińskim – seminaria i dyskusje B2B”.
 
Wydarzenie odbędzie się w dniu 23-24 października br. od godz. 9:00 do 17:00 w siedzibie głównej JINGSH w Pekinie.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aspektami prawnymi oraz przepisach o których należy pamiętać chcąc rozpocząć działalność w Chinach.
W wydarzeniu będą uczestniczyć także firmy chińskie z branży spożywczej, technologicznej, energetycznej, infrastrukturalnej i e-commerce, dlatego będzie to również okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi kontrahentami. By zwiększyć efektywność spotkań B2B po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia JINGSH dokona dokładnej weryfikacji by dodatkowo zaprosić te chińskie firmy, które odpowiadają Państwa działalności.
Ponadto, wszystkie firmy z Polski będą miały możliwość zaprezentowania swoich działań na forum konferencji.
Jak wziąć udział?

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 8 września 2017 na adres mailowy zhang.mo@jingshpoland.pl lub konferencja@jingshpoland.pl telefonicznie 607 137 616. Udział w konferencji jest bezpłatny. W przypadku chęci rezerwacji noclegu przez JINGSH POLAND prosimy o informację przy zgłoszeniu w mailu. Agenda konferencji dostępna jest na stronie wydarzenia na portalu Facebook, pod linkiem. 
 
JINGSH POLAND - przedstawicielstwo chińskiej kancelarii prawnej Jingsh mającej siedzibę w Pekinie oraz oddziały w Chinach i na świecie, zatrudniającej ponad 2000 adwokatów i prawników. Dzięki współpracy Spółka posiada stały dostęp do prawników znających prawo i rynek chiński, co pozwala zapewnić polskim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Spółka powstała jako odpowiedź na stale zwiększającą się wymianę handlową i biznesową pomiędzy Polską i Chinami.
 
 
źródło:http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/konferencja-przepisy-i-regulacje-prawne-w-handlu-polsko-chinskim

Pozostałe aktualności