Witaj w bazie firm Opole Lubelskie

  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
Zatrzymaj animację

Opole Lubelskie - Owocne inwestycje

Portal
dla przedsiębiorców

PSTRĄG PUSTELNIA Anna I Sebastian Pyć

Nazwa firmy: PSTRĄG PUSTELNIA Anna I Sebastian Pyć
Branża: Hodowle rybackie
Adres: Trzebiesza 69 24-320 Poniatowa
Telefon: 667 449 395

Opis działalności

Po raz drugi z rzędu wyróżnieni w Polskim wydaniu jedynego, międzynarodowego, obiektywnego przewodnika po najlepszych restauracjach, hotelach i produktach w Polsce - Gault & Millau. Żółty Przewodnik powstał 50 lat temu we Francji, obecnie dyktuje trendy kulinarne w 12 krajach na świecie. Anonimowi inspektorzy są wymagającymi smakoszami wyszkolonymi w profesjonalnej degustacji. Przejechali dziesiątki tysięcy kilometrów, odwiedzili i przetestowali setki miejsc. W Przewodniku przedstawiają te najlepsze Emotikon smile Cieszymy się niezmiernie i zapraszamy do lektury Przewodnika oraz degustacji naszych produktów.

Historia firmy

Ryby to nasza pasja, codzienny trud i inspiracja.

Dlaczego nazwa PSTRĄG PUSTELNIA? Pustelnia to zwyczajowa nazwa tej okolicy.
 Opowieści głoszą, że mieszkał tu Pustelnik, stąd od kilkudziesięciu lat każdy wie, gdzie jest Pustelnia – na rozstaju dróg pomiędzy Opolem Lubelskim, Poniatową i Puławami. A skąd PSTRĄG ? Ponieważ w tych rejonach hoduje się głównie karpia, ta hodowla ma wielowiekową tradycję. Natomiast hodowla pstrąga to pionierskie i niełatwe przedsięwzięcie, dlatego zasługuje na podkreślenie.

PSTRĄG PUSTELNIA to rodzinna firma założona przez Halinę i Zygmunta Daczków w 1994r. Swoją pasją do hodowli ryb zarazili córkę Annę. Dziś hodowlę prowadzi kolejne pokolenie- Anna i Sebastian Pyć, hołdując wypracowanym przez blisko 20 lat zasadom odnośnie jakości i dbałości o serwowane ryby. Gospodarstwo obejmuje zarówno stawy karpiowe, wyglądem przypominające jeziora, jak i stawy pstrągowe podobne do wartkiej rzeki.
 Ryby to nasza pasja, codzienny trud i inspiracja. Sami chcemy żyć zdrowo, aktywnie i w pełni korzystać z życia. Cenimy produkty, o których wiemy skąd pochodzą, są niezmienne od lat. Uważamy, że to właśnie jest silną stroną naszych produktów i fundament na przyszłość.


PSTRĄG PUSTELNIA leży w odległości zaledwie 20km od malowniczego Kazimierza Dolnego, miasta artystów, jak i Nałęczowa, ostoi zdrowia i spokoju. Dla nas to wyzwanie, aby na co dzień sprostać wymaganiom stawianym przez restauratorów, co czynimy od szeregu lat. Za to z ogromną satysfakcją i dumą możemy Państwa zaprosić do kazimierskich i nałęczowskich restauracji na świeże pstrągi i inne ryby.
 Jednym słowem: zapraszamy w okolice Opola Lubelskiego po świeże ryby do ucztowania w domu, a do okolicznych restauracji na już przyrządzone. Warto pytać skąd restauracja bierze ryby…