Witaj w bazie firm Opole Lubelskie

  • photo
  • photo
Stop the animation

Opole Lubelskie - Owocne inwestycje

Portal
for entrepreneurs

Informacje o projekcie

 OWOCNE INWESTYCJE

    Portal owocne inwestycje to unikalny projekt gminy Opole Lubelskie, który pragniemy Państwu zaprezentować w rozbudowanej formie, dostarczając przy tym wielu istotnych informacji z dziedziny szeroko pojętej przedsiębiorczości. W jednym miejscu skupiamy szereg istotnych informacji oraz oferty mające przyczynić się do zawarcia owocnych inwestycji, dlatego też jeżeli jesteście na etapie poszukiwań nowych partnerów biznesowych zachęcamy do przeglądania aktualnych ofert.
    Dołożyliśmy wielu starań, aby nasza strona była intuicyjna w obsłudze dla użytkowników. Udostępniliśmy także platformę e-learningową do korzystania z której mocno zapraszamy. Ufamy, że nasz projekt przyczyni się do podjęcia owocnych inwestycji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwania partnerów biznesowych nie zawszą pozostają oczywistą kwestią, w związku z tym ufamy, że materiały oraz liczne oferty zamieszczone w serwisie staną się sporym udogodnieniem dla szerokiego grona przedsiębiorców. Bez wątpienia owocne inwestycje będą miały istotny wpływ na dalszy rozwój prowadzonej działalności, ale i sukcesy.
    Polecamy także stworzenie i dodanie firmowej wizytówki do specjalnie utworzonego katalogu. W jednym miejscu możecie Państwo monitorować oferty firm z wielu branż, które są na bieżąco aktualizowane. Chcąc uzyskać jeszcze więcej ważnych wiadomości z punktu widzenia przedsiębiorcy koniecznie musicie Państwo zapoznać się z naszym poradnikiem.
    
Owocne inwestycje są w zasięgu możliwości! Polecamy

---

Nazwa projektu: „Nowa marka-silny region - kompleksowa budowa marki regionu Opola Lubelskiego"

Projekt zrealizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa II. Infrastruktura ekonomiczna Działanie 2.4 Schemat B Marketing gospodarczy

Cel projektu: wzmocnienie konkurencyjności województwa lubelskiego poprzez wykorzystanie wewnętrznych potencjałów regionu Opola Lubelskiego dla jego międzynarodowej promocji gospodarczej wykorzystującej innowacyjne narzędzia ICT marketingu gospodarczego w kierunku wykreowania pozytywnego i adekwatnego do oczekiwań wizerunku regionu gminy i jej partnerów pod kątem pozyskania inwestorów, kontrahentów i turystów.

Nazwa Beneficjenta: Gmina Opole Lubelskie

Całkowity koszt projektu: 657.299,86 PLN

Kwota dofinansowania: 492.974,89 PLN